Nasza Kadra

Wysoką jakość pracy Akademii Młodych Odkrywców „ELF” gwarantują kompetentne nauczycielki, predysponowane do pracy pedagogicznej z dziećmi. Kadra pedagogiczna posiada wymagane kwalifikacje kierunkowe do pracy w przedszkolu.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają duża wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej.

W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.