Zajęcia adaptacyjne

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W ELFIE!

OD PONIEDZIAŁKU 22.08.2016 ZAPRASZAMY WSZYSTKIE ELFIKI, KTÓRE ROZPOCZNĄ PRZYGODĘ Z NASZYM PRZEDSZKOLEM WE WRZEŚNIU 2016 NA ZAJĘCIA ADAPTACYJNE.

ZAJĘCIA TE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W KAŻDY PONIEDZIAŁEK, ŚRODĘ I PIĄTEK W GODZINACH OD 16.30 DO 17.30.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Dla każdego małego człowieka pójście do przedszkola jest ogromnym przeżyciem i wielką zmianą w jego dotychczasowych doświadczeniach. Wychodząc naprzeciw przeżyciom dziecka a także przeżyciom zatroskanych i pełnych obaw Rodziców w miesiącach marzec i kwiecień każdego roku organizujemy w naszym przedszkolu bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków.

Dzieci bawią się w obecności Rodziców, poznają przyszłych opiekunów, w czasie wspólnej zabawy nawiązują pierwsze przyjaźnie-uczą się bawić z innymi dziećmi, zapoznają  się ze swoją  salą, ogrodem i nowymi zabawkami.

Udział w zajęciach adaptacyjnych nie zobowiązuje do zapisania dziecka do naszego przedszkola.

Dla tych dzieci, których Rodzice zdecydują się jednak  wybrać nasze przedszkole zajęcia adaptacyjne powtarzamy w ostatnim tygodniu sierpnia ( codziennie).

Zgłoszenia na zajęcia pod numerem telefonu 507 183 879, 509 373 698