Musical Babies

WE ARE happy together.”

Mamy wielkie szczęście, że zajęcia z języka angielskiego dla dzieci młodszych metodą Musical Babies prowadzi sama ich autorka.

Pani Ania Rattenbury tak pisze o swojej pracy:

„Musical Babies to zajęcia muzyczno- ruchowe w języku angielskim dla najmłodszych dzieci- już od szóstego miesiąca życia. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego. Zależy nam więc na wczesnym, bezstresowym osłuchaniu się z językiem, zabawę z rytmem, muzyką klasyczną i ruchem. Istotną rolę spełniają wszelakie pomoce wizualne i dydaktyczne obrazujące słownictwo używane w piosenkach. Ważnym elementem zajęć jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpiecznie i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć Najważniejszym aspektem jest nabycie prawidłowego wzorca mowy angielskiej i ciekawości językowej, tak aby w przyszłej nauce języka angielskiego dziecko posiadało już odpowiednie nawyki i podstawy, swoistą czujność językową.”