Sówki Pani EDYTY

Plan zajęć

07.00 - 08.30
Przychodzimy do przedszkola.
Czekamy na Państwa pociechy.
09.00 - 09.30
Dzieci jedzą śniadanko
09.30 - 10.00
Zajęcia Porannego Kręgu
10.00 - 11.00
Rozpoczynamy zajęcia dydaktyczne w grupach
11.00 - 11.15
Przerwa na drugie śniadanko
11.15 - 12.00
Bawimy się na świeżym powietrzu
12.00 - 12.30
Dzieci jedzą obiad
13.00 - 14.30
We wszystkich grupach prowadzimy zajęcia wyciszające. Leżakowanie w naszym przedszkolu jest tylko dla tych dzieci, które odczuwają potrzebę odpoczynku w ciągu dnia oraz wyrażają na to ochotę.
Przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej dzieci słuchają bajek czytanych przez ukochaną Panią.
14.30 - 15.00
Rozpoczynamy zajęcia tematyczne
15.00 - 15.30
Jemy podwieczorek
15.30 - 17.00
Rozpoczynamy zajęcia popołudniowe. Słuchamy bajek, bawimy się w sali zabaw lub na placu zabaw, na świeżym powietrzu - oczekujemy na przybycie rodziców

Inne zajęcia dodatkowe:

• zajęcia z fizjoterapeutą (zajęcia z Integracji Sensorycznej), pedagogiem, logopedą, psychologiem, terapia ręki - wg grafika, długość zajęć dostosowana do możliwości i potrzeb dziecka - ok. 45 min
  • zajęcia Porannego Kręgu
  • Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborn
  • Program Aktywności M.Ch.Knill
  • stymulacja polisensoryczna
  • smakolandia
  • zajęcia ceramiczne
  • co drugi tydzień, w środy spotkanie z pieskiem Largo - dogoterapia
  • możliwość uczestniczenia w zajęciach na basenie (w obecności Rodzica w wodzie)
  • cykliczne zajęcia z hippoterapii

Poza tym:

• przedstawienia teatralne na terenie przedszkola, wyjazdy do Zabawowa, kina, wycieczki integracyjne
  • zajęcia edukacyjno-integracyjne zorganizowane z dziećmi z oddziałów ogólnodostępnych
  • nasze Elfy przygotowują występy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Babci i Dziadka, Dnia Mamy i Taty oraz biorą udział w ogólnoprzedszkolnych imprezach takich jak: Andrzejki, Bal Karnawałowy, Jesienny Pokaz Mody, Konkurs Rzeźby Śniegowej, Letniej Olimpiadzie Sportowej itp.
  • przedszkole organizuje dla naszych dzieci przyjęcia urodzinowe